Anasayfa
Türkçe
English
русский
» Plastik Kapaklar » Plastik Kutular » Metal Ürünler

HAKKIMIZDA

Empack markası ile plastik ambalaj sektöründe hizmet vermekte olan şirketimiz Eroğlu Metal Plastik Ambalaj San.Tic.Ltd.Şti. 1989 yılında kurulmuş olup, birikim ve tecrübesini günümüze taşımıştır. Ürün kalitesinden ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışından taviz vermeksizin sektörde geleceğe emin adımlarla yürümektedir.

Plastik ambalaj üretimi yapmakta olan şirketimiz, plastik sektöründeki son yeniliklerden biri olan IML Etiket (Kalıp İçi Etiketleme) uygulamalı plastik kapak üretimi de gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda yeni ürünleri de ürün yelpazemize ekleyerek, Empack markamızı plastik ambalaj sektöründe kalıcı hale getirmek hedefindeyiz.

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi
Şirketimiz daha kaliteli ve daha güvenli üretim yapabilmek amacıyla, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgesini almıştır.

Yurtdışında da faaliyet gösteren şirketimiz, 2009 yılında Ukrayna Vinnitsa şehrinde kurulan EMP Trading Ltd. çatısı altında üretim yapmaktadır.

Kuruluşumuzdan itibaren kalite, güven ve sorumluluk temel ilkeleri doğrultusunda yurtiçindeki ve yurtdışındaki değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Özverili ve disiplinli çalışma anlayışımızın bize sağladığı güvenilirlik gerçeği bugünlerden geleceğe kurulmuş bir köprüdür.

Empack Empack Empack Empack Empack Empack

Kalite Politikası

EROĞLU , plastik sektöründe ileri teknolojiyi ve modern mühendislik çözümlerini kullanarak, konusunda uzman yönetici kadrosu ve personeli ile müşterilerine güvenilir, sorunsuz hizmet sunmayı ilke olarak benimsemiştir.

Takım ruhunu benimsemiş, özveriyle çalışan çalışanlarımız, kalitemizin temelidir. Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir.

Tüm birimlerde, sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, müşteri memnuniyetini ilk hedef kabul etmek, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek “Kalite Politikamız”dır.
Çevre Politikası

• Ülkemizdeki çevre mevzuatına uymak ve güncelliğini sağlamak.
• Çevre ile ilgili mümkün olan her alanda ölçülebilir sürekli gelişmeyi sağlamak,
• Çevresel boyutları belirlemek, çevresel etkilerin türlerini ve zararları tespit etmek,
• Kirliliği ve atıkları en aza indirmek ve tehlikeli atıklarımızın çevresel etkisi en aza indirgenmiş olarak bertarafını sağlamak,
• Çalışanlarımıza sürekli eğitim vermeyi ve bu ilkeleri uygulamaları için teşvik etmek,
• Bu doğrultuda amaç ve hedefleri belirleyerek her yıl gözden geçirerek ilerlemeleri açıklamak,
• Bu ilkeler ışığında çevre yönetim sistemimizi sürekli geliştirmektir.
Bu ilkelerimiz iletişim olanakları kullanılarak kamuoyuna duyurulacak ve kamuoyu görüşüne açık olacaktır.


OHSAS Politikası

EROĞLU olarak değişimi yakalamak ve büyümek için, “Sürekli Gelişime” ve ilgili taraflara açık olacağız.
• Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği tüm EROĞLU çalışanlarının sorumluluğudur.
• Kanun, mevzuat, yönetmelikleri ve diğer Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği gerekliliklerini yerine getirmek için sorumluluk ve yetkiler tüm çalışanlarımız arasında paylaşılacaktır.
EROĞLU ’nda Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği diğer iş amaçlarımız kadar önemlidir.
• Tüm kazalar önlenebilir ve önlenmelidir.
• Her işi yapmak için daima daha güvenli bir yol vardır.
EROĞLU ’nda; OHSAS 18001 Standardını etkin bir şekilde uygulamak ve Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği konuları hakkındaki ferdi sorumluluk bilincini oluşturmak ve geliştirmek için her zaman eğitim vazgeçilmezdir.
EROĞLU ’nda iç ve dış her türlü kaynak; verimli, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamak, iletişimi etkin kılmak, çalışanların bireysel performanslarını artırmak ve bilgiyi ve başarıyı ödüllendirmek üzere en doğru ve en faydalı şekilde kullanılacaktır.


Gıda Güvenliği Politikası

• Müşterilerimizin ve personelimizin beklentileri doğrultusunda, hijyen kurallarına uygun, gıda güvenliği en üst düzeyde sağlanmıs hizmetimizi sürekli iyileştirmek ilk hedefimizdir.
• Firmamızın bütün ürünleri, insan sağlığı açısından emniyetli olmalıdır.
• Firmamıza gelen hammaddelerin kontrolü, eğitimli personel tarafından istisnasız yapılmalıdır.
• Tedarikçiler bilinçlendirilerek istediğimiz niteliklerdeki ürünleri tedarik etmeleri sağlanmalıdır.
• Firmamızda üretilen ürünlerin her aşamasında sağlık ve hijyen kurallarına, ilgili yasa ve tüzüklere uyulmalıdır.
• Firma içinde otokontrol sağlanmalıdır.

IML Baskı
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Kurumsal yapımız, üretim teknolojilerimiz ve kapasitemiz, misyon ve vizyonumuz hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Ürünlerimiz

ÜRÜNLERİMİZ

Üretimini yaptığımız ürünler hakkında detaylı bilgi edinmek için lütfen ürünlerimiz sayfamızı ziyaret ediniz.