Anasayfa
Türkçe
English
русский
» Plastik Kapaklar » Plastik Kutular » Metal Ürünler

IML BASKI NEDİR?

Plastik Kapak

Konserve, et konserve, kahve, toz içecek, kuruyemiş, peynir, süt tozu, wafer stick ve bunun gibi örneklendirebileceğimiz gıda ürünlerinde, ürünün bulunduğu teneke veya karton kutu üzerindeki yırtma kapak açıldıktan sonra, ürünün tüketilene kadar ambalajında sağlıklı bir şekilde saklanmasına ve ürünün tazeliğini korumasına yardımcı olur.

IML Etiketi Tanıyalım

Hammaddesi Polypropylene (PP) olan IML(Kalıp içi Etiketleme) Etiket, plastik ambalaj sektöründeki en son yeniliklerden biridir. IML Etiket sisteminde plastik kapak üretilmeden önce robot aracılığıyla etiket kalıba yerleştirilir. Enjeksiyon esnasında kapak ve etiket bütünleşir. Elde edilen ürün yüksek baskı kalitesi ve canlı renklere sahip olup, görüntüsü etiket yokmuş gibi bir algı oluşturur.

Dikkat Çekici Bir Görünüm ve Reklam Avantajı

IML Etiket, kapak üzerinde dikkat çekici ve çarpıcı görselliği ile raflarda ürünün ön plana çıkmasını sağlayarak reklam avantajı oluşturur. Görsellik avantajı ürünün satışında önemli rol oynar.

Sağlıklı ve Kullanışlıdır

Kapak üzerinde ekstra yüzey oluşturduğundan kapağı daha dayanıklı hale getirir. Kağıt etiket ile karşılaştırıldığında nemden ve aşınmadan zarar görmediği için daha dayanıklıdır. Üretim esnasında, IML Etiket kapağa robot vasıtasıyla uygulandığından dolayı hijyenik bir ürün elde edilir.

Geri Dönüşümü Kolaydır

Etiket ve kapağın aynı hammadde olmasından (PP) dolayı ürünün komple geri dönüşümü sağlanır. Bu açıdan çevre dostudur.

Düşük Maliyet Sağlar

IML Etiket ile kapağın aynı anda üretilmesi, üretim sürecinin daha hızlı gerçekleşmesine olanak sağlayarak, sticker etikte kıyasla üretim maliyetinin düşmesinde önemli bir etken oluşturur. Görselliği daha yüksek ve kaliteli bir ürün daha düşük bir maliyete üretilmiş olur.

Kısacası düşük maliyet, yüksek kalite ve görsel sonuç elde edilir.
IML Baskı
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Kurumsal yapımız, üretim teknolojilerimiz ve kapasitemiz, misyon ve vizyonumuz hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Ürünlerimiz

ÜRÜNLERİMİZ

Üretimini yaptığımız ürünler hakkında detaylı bilgi edinmek için lütfen ürünlerimiz sayfamızı ziyaret ediniz.